Към съдържанието

Снимка

Продавам Тонколони Mackie S225

• Влезте в профила си за да пишете
21 отговора на тази тема

#21 tanas

tanas

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 04 May 2011 - 07:45 PM

Цитат(sussel @ May 4 2011, 15:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Просто имам 2 празни бокса за продаване - търся им 1200 лева ,възможен коментар по цената

Ето най-накрая истината излезе на яве, и за какво трябваше да се пишат тези 3 страници безумици.
Има една поговорка - Всеки луд с номера си! prankster2.gif
и на мен ми се иска да си продам креатива аудиджи 4 за 100лв. ама ми е ясно ,че това е невероятно и затова и не пускам подобна обява,защото не ми се дава за малко пари.Трябва да е ясно на всички ,че нещо ползвано ли е дори и 3-4 месеца ,цената му пада при евентуална продажба поне с 40% prankster2.gif кофти но факт

#22 sussel

sussel

Новак

• Users
  • Pip
  • 23 Мнения:

Публикувано 04 May 2011 - 08:00 PM

Добре - казах ,че няма да пускам повече теми в този форум !!!Има раздел "ПРОДАВАМ" и пуснах някои неща ,на цена която си мисля за нормална - и съм писал възможен коментар по цените .Ако бях видял надпис на раздел "ПУСНИ ОБЯВА ЗА ДА ТЕ ДРАЗНИМ" нямаше да пиша в него .Благодаря на хората ,които написаха мнения по темата за това как вървят цените на подобни продукти и дадоха информация близка до темата.Всички тези ,които пишат "ТИ НЕЗНАМ СИ КАКВО" трябва да бъдат съветвани от администратора ,понеже писанията им представляват ЛИЧНИ нападки срещу даден потребител - в този случаи МЕН !!!