Към съдържанието

Снимка

Трактор контрол s8

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

#1 biocyde

biocyde

Новак

• Users
  • Pip
  • 21 Мнения:

Публикувано 07 March 2017 - 06:57 PM

Здравейте,

Имам контролера от съвсем скоро, свързан е с трактор скреч про 2 софтуер. Направил съм всички настройки на програмата и като цяло всичко работи супер с изключение на едно единствено нещо, няма информацията която би трябвало да има на дисплеите на контролера. Самите дисплеи работят, но няма инфо, просто си вървят баровете, но го няма waveform-а в реално време както и целия waveform на парчето от долу под този в реално време, както се виждат и във самия трактор софтуер, когато цъкна бутона да браузвам парчета не излизат папките, дисплеите влизат в режим за търсене но папките не се виждат итн. Предполагам, че нещо по настройките на контролера или на софтуера не е както трябва, но нямам представа какво. Като цяло съм нов със софтуерите и лаптопите, контролера също го имам от скоро, винаги съм пускал само на плеари с дискове или флашки без вързан лаптоп към това. Ако някой има същият контролер или просто знае какво трябва да настроя за да може това което се вижда в трактор софтуера да се вижда и на дисплеите на контролера в реално време ще съм много благодарен.

Поздрави.

#2 prosperity^

prosperity^

Новак

• Banned
  • Pip
  • 45 Мнения:

Публикувано 09 February 2018 - 05:56 PM

Успя ли да намериш отговори на въпросите

#3 biocyde

biocyde

Новак

• Users
  • Pip
  • 21 Мнения:

Публикувано 20 November 2019 - 05:14 PM

Да, сори че отговарям 2 години по късно : ] не съм от най активните във форума, проблема беше в скапания лаптоп които използвах и по конкретно в долнопробната му видео карта, продадох го и купих нов, вече всичко работи както би следвало.