Към съдържанието

Снимка

Мъжка професия или призвание?

• Влезте в профила си за да пишете
22 отговора на тази тема

#1 D-fleXion

D-fleXion

Новак

• Users
  • Pip
  • 49 Мнения:

Публикувано 18 September 2009 - 09:58 PM

Добър вечер на всички ! acute.gif
Аз съм Иво, DJ съм, подвизавам се във Варна и искам да ви запитам и едновременно да популяризирам едно начинание, с което знам че няма нито да ви изненадам нито да ви впечатля! Участвам в едно начинание което не е много известно в България, но е доста нашумяло в Русия и няколко други държави. Става въпрос за "школа" ако мога така да се изразя за млади, добре изглждащи и най-важното ТАЛАНТЛИВИ момичета който имат интерес към музиката и още нещо! Преди да продължа искам да кажа че написаното по долу НЕ Е с цел реклама, а по скоро търсене на вашето мнение и евентуално за тези от Вас който са от Варна бих се радвал да видят с очите си за какво става въпрос prankster2.gif

Ето и линкове:

http://www.blog.reshovski.com/
http://www.galianobar.com/news.php

Всеизвестно е, че повече от 95% от DJ-ите по света (и най-вече в България) са мъже, което не значи че именно мъжете са по-талантливи. Но това по-скоро е част от друга тема. С въпросната DJ-ка съм от самото и начало ; факт е че на деветия ден от обучението от ръцете й "излезе" перфектен 30 минутен микс - бях смаян и едновременно много окуражен! Казвам това за да ви покажа че в България ИМА и ще продължава да има... Трудността идва от женския характер който лично според мен пречи на инициативността им в тази област на музикалното изкуство!
И така тук е времето скептиците да кажат "и к'фо?". Следва най-сладникавата част - самото шоу на което никой мъж не е способен, а именно еротичния привкус на представлението. Става въпрос за ексцентрично (разбирай еротично ако щеш) облекло, разчупен контакт с публиката и най вече подходящ музикален подбор ( предимно хаус и още нещо to_pick_ones_nose2.gif )
И така чакам вашите мнения забележки въпроси и какво ли още не

DJ I.V.G.

Този пост е редактиран от D-fleXion: 18 September 2009 - 10:14 PM

#2 Timmo

Timmo

Новак

• DJ / Producer
  • Pip
  • 60 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 02:25 AM

Мда, там по-принцип се влагат много пари в това като PR... GirlDJs.ru или нещо подобно беше сайта prankster2.gif Само, че там имат пари да вложат в неграмотни събличащи се празноглавки, защото има кой да посети такъв ивент. Тук такова нещо едва ли ще се получи.. първо трябва да се съпортнат истинските ДЖ-и, а след това подобни PR кампании .. успех

#3 phm

phm

Shizofrenikk

• DJ / Producer
  • PipPip
  • 155 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 02:29 AM

пълна загуба на време е този евтин курвизъм.. та малко ли празноглави сливи има по партитата, че и диджейката да е такава biggrin.gif

#4 D-fleXion

D-fleXion

Новак

• Users
  • Pip
  • 49 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 02:46 AM

Цитат(phm @ Sep 19 2009, 03:28 AM) <{POST_SNAPBACK}>
пълна загуба на време е този евтин курвизъм.. та малко ли празноглави сливи има по партитата, че и диджейката да е такава biggrin.gif

Хм.. май забравих да отбележа че се залага първо на "пускането" а след това на останалото, пък и не става въпрос за курвизъм тъй като момичето от линковете не се съблича prankster2.gif По-скоро артистично дамско облекло. Лично на мен идеята за руските "диджейки" не ми харесва - именно затова момичета който имат талант могат да покажат какво могат зад пулта а не по пилоните prankster2.gif
Мерси за мнението все пак!

#5 phm

phm

Shizofrenikk

• DJ / Producer
  • PipPip
  • 155 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 03:46 AM

А защо трябва да се залага на нещо друго освен "пускането" ?! Не може ли поне веднъж да е от любов към тази музика ??? Защо всеки търси парата и е готов да му влезе некой отзад само и само да е сред "звездите" ?!?! Аз по принцип съм горд, че съм роден тук, и съм адски щастлив да живея в България, но наистина вече ми се драйфа от всичко лъскаво, подмолно и т.н...

#6 Q-Tech

Q-Tech

www.spidersport.com

• Users
  • PipPip
  • 199 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 09:31 AM

Скоро имаше подобна тема тук...Аз лично съм много далеч от такава ценностна система за правене на забава (парти). Дано не се наложи като стереотип в България, защото чалгата не знам колко повече може да ни залее.

Този пост е редактиран от Q-Tech: 19 September 2009 - 09:31 AM

#7 thrilll

thrilll

Новак

• Users
  • Pip
  • 6 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 11:45 AM

Нали и в ялта беше една такава, дори и забравих името miss sextress ли нещо такова. Много по-добре е можещ артист с хубава музика пък 300 жени до него да са голи, отколкото една гола до кръста със слушалки на главата които дори и не ползва. Хах иначе имаше една аудитория която по едно време направо спря да танцува emo.gif masturbating.gif

#8 Николай

Николай

Funkadelic User

• Users
  • PipPip
  • 213 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 02:02 PM

И според мен това ако се популяризира, ще се превърне в "чалгата" на 21 век. На никой не са нужни номерата от цирка:
1во хич да не е, всичко това ще пречи на миксинга и концентрация върху това което прави - да се кълчи ли, да пуска ли?
2ро ти си отишал на въпросното място предимно да слушаш, по-малко да зяпаш. А дори да искаш да зяпаш, по-добра идея е да има куп други прекрасни девойки, който ще са къде къде...а още по-добра идея е да отидеш в Биад, Най Клуб и т.н.
3то това си е обида за самата жена, тя отново се възприема като предмет за забавление на мъжете, а не толкова като артист - музикант. Забележете, самата тя е предмета за забавление, а не това което прави.

#9 Димитър(^Chrome^)

Димитър(^Chrome^)

Млад алкохолик!

• Users
  • PipPip
  • 271 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 02:27 PM

Летоска имаше такъв ивент по моите географски ширини...пълна скръб

#10 jerryto

jerryto

Форум Фен

• Users
  • PipPipPip
  • 531 Мнения:

Публикувано 19 September 2009 - 02:47 PM

Цитат(phm @ Sep 19 2009, 03:28 AM) <{POST_SNAPBACK}>

То пък празноглави Dj-мъже щотото няма по партита всеки втори разбира не разбира тръгва да става Dj ..
Лично мое мнение ,че жените
който разбират от музика в световен мащаб са много малко 1 :100000 .Единствената жена която признавам аз е Sister Bliss ,ако се поеви някой жена Dj поне с наполвина на нейните заложби мисля ,че няма да има проблем .Когато си найстина добър няма значение дали си (жена или мъж ).Хората отиват по партита да слушат качествена музика не ги ебе на къв миксер пускаш на кви плеъри черен ли си ? бял ли си ?педал ли си prankster2.gif не..Атмосферата