Към съдържанието

Снимка

Cacao Beach Summer 2010

• Влезте в профила си за да пишете
61 отговора на тази тема

#21 -tedyo-

-tedyo-

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 239 Мнения:

Публикувано 17 June 2010 - 06:57 PM

Цитат(Dream_Dance @ May 30 2010, 10:20 PM) <{POST_SNAPBACK}>
eeeeeeeeeeeeeeeee аре не дееее...

може ли Dousk да е на същата дата като Digweed... това не греда.. ами направо бах насеченото деба : (

да беше на 6-ти или на 8-ми и да има двоен демедж... ама не... : (

баси... а щеше да е бая силата.....

сорка ама Джонката е с предимство... няма как....

и мен ме е яд за това...

#22 Lp7`

Lp7`

Новак

• Users
  • Pip
  • 28 Мнения:

Публикувано 24 June 2010 - 04:23 PM

what the fuck happend to this forum!?!?!

Първо: Fatboy Slim, ако не се лъжа за пръв път в България.No fuckin interest!

Второ: Участието на Prodigy & Gorillaz Sound System на Spirit of Burgas даже и не се коментира темата.

Вместо това се коментира Ахмет Сендил... който честно да кажа ми се искаше да си направя харакири на партито му. както и да е въпрос на вкус казало котето и си облизало задника. но все пак доста лошо впечатление ми направи, че такива имена трябва да остават буквално незабелязани.

#23 matineegroup

matineegroup

Новак

• Users
  • Pip
  • 80 Мнения:

Публикувано 24 June 2010 - 06:30 PM

ако неси разбрал все още живееш в България prankster2.gif това е нормално че никой няма да обърни на имена като тях ,а разбирасе на имена като ахмет сендил кардо димас и т.н по популярните за България acute.gif

#24 Ilkov

Ilkov

Keep It Dark

• VIP
  • PipPipPip
  • 1217 Мнения:

Публикувано 25 June 2010 - 01:05 PM

Цитат(phonicdeep @ Jun 17 2010, 06:48 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Напоследък доста се забавлявам на такива постове.Методи Христов и Павел Петров получили покана за Мистик Диджитал , so what ?Ние като сме (и) издаваме за Мистик както и за редица други лейбъли , какво от това.Все още ми се включват някакви хора и ме питат " Ама вие българи ли сте били?" . Аз дори не смятам , че има компетенти хора , говоря занимаващи се с програмата на клубовете , който да следят какво се случва в нашата страна , да не говорим извън нея.Всеки залага на 20 сигурни имена и до тук.И бих се радвал да ми покажеш Мехмед акар ( за който искам да отбележа , че държа много на него) , колко значими ИПита е изкарал.Последното такова се сещам е "Тарцин" , и да ти кажа не е нищо впечатляващо.Като цяло програмата не е зле , вярно са наблегнали на доста "съседи" , но може би до тук им стигат средствата.

Знам къде издавате prankster2.gif) Незнам какво общо имаше обаче prankster2.gif За дневните партита се залага на съседи защото без вход и т.н. няма как да си избият сериозните средства. Мехмет наистина не е звезда, но е млад талант който мисля че ще е много интересен на посетителите.. Идеята на коментара ми беше, че в България обичаме винаги да ни е виновен някой.. Вярно че доста от хората които се занимават с правене на програми на клубове, наистина не разбират, но това не е само тук а на много други места, така че вместо някой да ни е виновен по-добре да се замислим ние какво сме виновни, че не ни викат и т.н. prankster2.gif
Поздрави

#25 darkway

darkway

Новак

• Users
  • Pip
  • 9 Мнения:

Публикувано 26 June 2010 - 08:08 PM

Цитат(matineegroup @ Jun 24 2010, 07:29 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ако неси разбрал все още живееш в България prankster2.gif това е нормално че никой няма да обърни на имена като тях ,а разбирасе на имена като ахмет сендил кардо димас и т.н по популярните за България acute.gif

За мен лично трябваше да поканят Дейвид Гуетта незнам как до сега не можаха да го поканят нито веднъж ... mda.gif

Други които щяха да направят много голямо парти според мен на Какао са Swedish House Mafia ,ако бяха дошли и тримата щеше да е нещо уникално !

#26 maximize

maximize

Music Lover

• Users
  • PipPip
  • 190 Мнения:

Публикувано 28 June 2010 - 04:40 PM

Цитат
За мен лично трябваше да поканят Дейвид Гуетта незнам как до сега не можаха да го поканят нито веднъж ... mda.gif

Други които щяха да направят много голямо парти според мен на Какао са Swedish House Mafia ,ако бяха дошли и тримата щеше да е нещо уникално !

Napalno spodelqm tvoeto mnenie biggrin.gif da se nadqvame 4e drugata godina moje da im doide akala v glavata i da gi pokanqt
Izvinqvam se za latinicata no ne sam v BG i nqmam kirilica na kompa

#27 -tedyo-

-tedyo-

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 239 Мнения:

Публикувано 28 June 2010 - 06:08 PM

злеташкия комерс не ви ли стига по Сити и по ДъВойс??

#28 NikoBg

NikoBg

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 177 Мнения:

Публикувано 28 June 2010 - 11:03 PM

Оо Oscar De Rivera ще се опитам да го посета задължително. Последният път, когато беше в България (през Февруари в Плазма) направи ебати ненормалното парти eek.gif та се надявам и ся да е така to_become_senile.gif

#29 darkway

darkway

Новак

• Users
  • Pip
  • 9 Мнения:

Публикувано 03 July 2010 - 06:10 PM

Цитат(-tedyo- @ Jun 28 2010, 07:07 PM) <{POST_SNAPBACK}>
злеташкия комерс не ви ли стига по Сити и по ДъВойс??

Комерс не комерс тези хора правят егати партитата, ако не беше така нямаше да ги канят да откриват Ибиза biggrin.gif
Всяка година Марк не ти ли писна ??? Не стига че в Ялта идва всяка год. че и на морето да е всеки път...

#30 -tedyo-

-tedyo-

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 239 Мнения:

Публикувано 03 July 2010 - 06:31 PM

Цитат(darkway @ Jul 3 2010, 07:09 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Комерс не комерс тези хора правят егати партитата, ако не беше така нямаше да ги канят да откриват Ибиза biggrin.gif
Всяка година Марк не ти ли писна ??? Не стига че в Ялта идва всяка год. че и на морето да е всеки път...

че и в ибиза има позьорство,ти как мислиш prankster2.gif