Към съдържанието

Снимка

Virtual DJ 8.2.3954/3994

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

#1 pri_valo

pri_valo

Новак

• Users
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 21 February 2018 - 10:01 AM

Здравейте, приятели :)

Още в началото уточнявам защо правя нова тема, въпреки че има такава, озаглавена Virtual Dj 8. Прочетох първата относно едноименната програма, но моята не е за същото нещо.

И така. на проблема.

Купих си Numark NS6II и макар много да и се радвам и т.н. има един съществен проблем.

Конзолата работи с последните 2 версии на Virtual DJ 8, които са 8.2. build 3954 или 8.2. build 3994. И не мога все още да намеря крак, който работи.

Опитах всякакви версии на Virtual DJ 8.2, но  се сблъсквам или с това, че кракнатите версии не поддържат мапери с моя контролер или просто не работи крака, описан в описанието на публикуващия.

Молбата ми е - ако някой може да пусне линкове на сайтове, в които мога да търся кракове, и ако желае, разбира се, нека ги сподели. Предварително много благодаря :)

Поздрави :)

PS: Също ще съм благодарен, ако има начин да се вкарат маперите на конзолата в някоя от другите Virtual-а, визирам 7-цата, щото нея си я предпочитам, но допускам, че от virtualdj.com са се погрижили това да не е лесна работа, все пак сигурно искат да си продават новата версия.. :)

Този пост е редактиран от pri_valo: 21 February 2018 - 10:03 AM

#2 pri_valo

pri_valo

Новак

• Users
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 02 April 2018 - 07:12 AM

Здравейте отново :)

Споменавам, че пуснаха работещ крак на virtualdj 8.2 b3994, който има нужда - да ми пише на лично - пращам по мейл :) Тествана е версията, работи си и е супер :)

#3 stxive

stxive

Новак

• Users
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 19 June 2018 - 10:44 PM

Здравейте отново :)

Споменавам, че пуснаха работещ крак на virtualdj 8.2 b3994, който има нужда - да ми пише на лично - пращам по мейл :) Тествана е версията, работи си и е супер :)

Колега писал съм ти на лично.