Към съдържанието

Снимка

Търся Dj за нова година

• Влезте в профила си за да пишете
36 отговора на тази тема

#31 DjToYs

DjToYs

Новак

• Users
  • Pip
  • 16 Мнения:

Публикувано 29 December 2010 - 01:22 PM

Цитат(DJ_DRaGoN @ Dec 29 2010, 01:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Единственото доказателство е всеки да каже клубовете в които е пускал

Да си добър музикант е едно, да си работил в много или добри клубове е друго.Не всеки е имал поле за изява

#32 djnickiay

djnickiay

Новак

• Users
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 01 January 2011 - 11:43 PM

Ееее кво толкова станало че се наехте толкова на сериозно с момчето? Не стига че дава работа ами и го нападате кой за колко щял да ми работи на кви пари работел е много важно нали си взимате парите и сте доволни, момчето дава хляб и поле за изява даже и на някой който тепърва навлиза в тази област вие като започвахте да работите да не започнахте да работите по на 100лв в дискотека хонорар или пък на по 700 лв на банкет? Плюс тва от каде знаете дали р-та не е малак голям и шефа може да си позволи да ВИ ГИ ДАДЕ тези хонорари?Ами нали има и друг персонал управител сервитьори бармани? За тях няма новогодишно заплащане нали prankster2.gif Айде с здраве ама не сте прави дето го нападате момчето.

#33 Joro Marinov

Joro Marinov

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 110 Мнения:

Публикувано 02 January 2011 - 12:31 AM

Цитат(djnickiay @ Jan 1 2011, 11:42 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ееее кво толкова станало че се наехте толкова на сериозно с момчето? Не стига че дава работа ами и го нападате кой за колко щял да ми работи на кви пари работел е много важно нали си взимате парите и сте доволни, момчето дава хляб и поле за изява даже и на някой който тепърва навлиза в тази област вие като започвахте да работите да не започнахте да работите по на 100лв в дискотека хонорар или пък на по 700 лв на банкет? Плюс тва от каде знаете дали р-та не е малак голям и шефа може да си позволи да ВИ ГИ ДАДЕ тези хонорари?Ами нали има и друг персонал управител сервитьори бармани? За тях няма новогодишно заплащане нали prankster2.gif Айде с здраве ама не сте прави дето го нападате момчето.

И аз това им бучах, ама кой да ме чуе... Нали трябва да се покажем колко сме големи rtfm.gif

#34 Dj ANIO MiX

Dj ANIO MiX

Новак

• Users
  • Pip
  • 0 Мнения:

Публикувано 05 January 2011 - 10:10 AM

Всички сте ужасно големи но номега да разбера какво напротив имате VDJ.Направо имъм чуството че говоря с дядо ми който незнае какво представлява компютър....но вие предполагам поне това знаете защото нали си записвате дисковете.......Та мисълта ми е че техниката върви напред.....В момента има ужасно добри конзоли като MIXTDECK (НЕЕЕ MITRACK! Има огромна разлика).....Ама щото едно време са ви показали CUE копчето на някой Пайнер и дай цял живот на СД плеари.....Еми момчета то ако беше тъй да си миксираме още с Касетки и грамофони единствено аааа??? Ок Дискове дискове......Това ви харесва Ок....Но недейте само тъй да обиждате за конзолите защото ставате супер смешни....Вие се искарахте че хората правят конзоли за слава а не да се работи с тях.....

#35 djnoone

djnoone

Новак

• DJ / Producer
  • Pip
  • 41 Мнения:

Публикувано 05 January 2011 - 12:21 PM

анЙо МикС, не закачай грамофоните молТЪ =)

Последния индивид който си взе трактор ми каза две седмици по-късно, че иска да си купува винил, понеже с трактора било ташак (управлява го с два теникса mg5 което значи виртуално същото преживяване като микс).

Софтуери и хардуери нови ще има и занапред, това не значи, че отдалечавайки се от оригиналния формат на смесване се предлага по-добро решение.
И друга изцепка чух на последното парти на което пусках - ученика на един мой приятел правел парти с този мой приятел - та донесли плеери и ученика възкликва "а, ма тука не пише BPM,как ще смесвам на тоя плеер"... та, така с новите технологии...

#36 Dj ANIO MiX

Dj ANIO MiX

Новак

• Users
  • Pip
  • 0 Мнения:

Публикувано 05 January 2011 - 03:49 PM

To i edno m1ni4e na edin aver deteto vidq muzikalna kutiika ot oniq m1ni4kite ruskite......Kadeto varti6 edna ra4ka i si dranka melodiika....iii neznaeshe kak se polzva.....No tova ne mu pre4e6e na lapeto da si otvori Winamp i da si pusne nqkoi pesen,.....Ne e sramno e da neznae6 starite tehnologi no e edin milion pati po sramno da nepoznava6 novite....I nai vajnoto da gi otri4a6(tova koeto ti pravi6)...Koi kakto si e sviknal....Vinagi 6te ima klasiki.....Az s1m sigoren 4e nekara6 nqkoi parna kola nali ??? Ot oniq deto dvigatelite sa im na para???sa6tata rabota e 6toto 1-vo sa izmislili ednoto dai da jiveem cql jivot s nego....to po taq logika....horata 6tqha da jiveqt o6te v pe6tera priqleliu prankster2.gif

#37 djnoone

djnoone

Новак

• DJ / Producer
  • Pip
  • 41 Мнения:

Публикувано 20 January 2011 - 04:49 PM

Сега да го беше написал на правилен български ли...