Към съдържанието

Снимка

Нова Версия на Форума

• Влезте в профила си за да пишете
31 отговора на тази тема

#1 Emk0

Emk0

THE GREAT BOSS!!!!

• Root Admin
  • Pip
  • 92 Мнения:

Публикувано 23 November 2014 - 09:16 PM

Здравейте, 

Днес добавих нова версия на форума - беше време понеже старата е на над 8 години и има много проблеми и бъгове. Единственото което нямаше как да прехвърля е качените снимки и профилните аватари - прекалено много файлове имаше в папакта и постоянно крашваше ъпдейта. 

С тази нова версия стартираме и едно ново начало на нашият сайт и форум, съвсем скоро ще пусна и нова версия на сайта както и нови проложение за VibesRadio - включително и за Андроид. 

Оставям тази тема отворена с идеята тук да коментираме и обсъждаме предложения относно нови раздели и теми във форума, и как да помогнем нещата да се задвижат. 

#2 Unstopabble Crew

Unstopabble Crew

Новак

• VIP
  • Pip
  • 60 Мнения:
  • LocationSofia

Публикувано 30 November 2014 - 03:43 PM

Ако не ме лъже паметта едно време имаше чат?И раздели с музика - тракове и сетове.Сега не ги виждам..Или все още е в процес "развитие" на сайта?И ако е възможно сетовете български или чуждестранни, да не се качват само в сайта,както беше преди подновяването на сайта.

#3 Emk0

Emk0

THE GREAT BOSS!!!!

• Root Admin
  • Pip
  • 92 Мнения:

Публикувано 30 November 2014 - 04:38 PM

Тракове няма и няма да има как поради авторски права и директно отнемане на имущество (сървър) ако се открият такива. За сетовете - да може да направя раздел за качване и тук да има. 

#4 Пешето

Пешето

Progressive / Techno / Deep

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1911 Мнения:

Публикувано 30 November 2014 - 07:08 PM

Без секция за тракове ще замалее форума. Добре ще е да се върне със скрити линкове , и да не е лесно достъпен за всички . Тези потребители които са активни да имат достъп. Нацяло да се премахне тази цекция не е на добре...

#5 djmupo

djmupo

Новак

• VIP
  • Pip
  • 90 Мнения:
  • LocationPlovdiv

Публикувано 30 November 2014 - 10:28 PM

Всичко добре , обаче наистина без секция за тракове .. не само , че ще замалее форума , ами и ще намалее и посещаемостта и интереса ... Все пак djvibes.org е един от малкото да не кажа единственната електронна платформа която правеше всичко за виртуалния потребител , да задоволи нуждите им . Много от моите колеги и големи имена в DJ-ството от тук започнаха - не го забравяйте и това ;) Мисля , че това със махането на тази секция форума умира ... 

#6 Fuzzy Dices

Fuzzy Dices

addicted to house music

• VIP
  • PipPipPip
  • 1010 Мнения:
  • Locationsomewhere on the Earth

Публикувано 01 December 2014 - 10:17 AM

Без секция за тракове ще замалее форума. Добре ще е да се върне със скрити линкове , и да не е лесно достъпен за всички . Тези потребители които са активни да имат достъп. Нацяло да се премахне тази цекция не е на добре...

Всичко добре , обаче наистина без секция за тракове .. не само , че ще замалее форума , ами и ще намалее и посещаемостта и интереса ... Все пак djvibes.org е един от малкото да не кажа единственната електронна платформа която правеше всичко за виртуалния потребител , да задоволи нуждите им . Много от моите колеги и големи имена в DJ-ството от тук започнаха - не го забравяйте и това ;) Мисля , че това със махането на тази секция форума умира ... 

Същото щях и аз да напиша.. Трябва да се направи някакъв компромис.

#7 Emk0

Emk0

THE GREAT BOSS!!!!

• Root Admin
  • Pip
  • 92 Мнения:

Публикувано 01 December 2014 - 03:30 PM

Ами какъв компромис предлагате ... все ми се струва.. нещо по-ограничено от към достъп но пък налично за хората които имат желание. 

#8 Пешето

Пешето

Progressive / Techno / Deep

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1911 Мнения:

Публикувано 01 December 2014 - 04:32 PM

Ами да се качват тракс със скрити линкове. достъп да имат определени хора (ВиП) , а тези който имат желание да влязът във тази група да се потрудят малко като са активни по някакъв начин, и ако искат да останат трябва да запазят активноста . Така и ще мотивираме повече хора ... мое мнение. :)

#9 withoutshade

withoutshade

Новак

• VIP
  • Pip
  • 65 Мнения:

Публикувано 01 December 2014 - 05:37 PM

Аз не можах да разбера какъв е проблема, като така или иначе тракове не се качваха на сървъра на djvibes, a просто се споделяха линкове, както винаги си е било и всичко беше наред.

#10 d1d00

d1d00

Новак

• Users
  • Pip
  • 48 Мнения:
  • LocationShumen

Публикувано 01 December 2014 - 05:56 PM

така е, съгласен съм с 

withoutshade. Трябва да се върнат предишните линкове със сетовете им. Именно точно заради този раздел бях се регистрирал преди време, защото съм голям фен на хаус музиката и тия сетове дето бяха в раздела не ги намирах на друго място, а от там си бе супер лесно за слушане и теглене, линковете си бяха точни и имаше богат избор с музика...Инъче новата платформа на форума е добра. Поздравления !Трябва, да се върне и чата ако е възможно  ;)