Към съдържанието

Снимка

Нова Версия на Форума

• Влезте в профила си за да пишете
31 отговора на тази тема

#11 ElemenT (a.k.a. Chiko)

ElemenT (a.k.a. Chiko)

Less talk - More music!

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1333 Мнения:

Публикувано 01 December 2014 - 09:50 PM

Ами да се качват тракс със скрити линкове. достъп да имат определени хора (ВиП) , а тези който имат желание да влязът във тази група да се потрудят малко като са активни по някакъв начин, и ако искат да останат трябва да запазят активноста . Така и ще мотивираме повече хора ... мое мнение. :)

Подкрепям предложението с две ръце!

I’m not a music prodigy but music is what always pulls me out of that dark place. Its always been there to help me move forward and see things better, to express how I feel and understand myself a bit better.

#12 Fuzzy Dices

Fuzzy Dices

addicted to house music

• VIP
  • PipPipPip
  • 1010 Мнения:
  • Locationsomewhere on the Earth

Публикувано 02 December 2014 - 11:41 AM

Ами да се качват тракс със скрити линкове. достъп да имат определени хора (ВиП) , а тези който имат желание да влязът във тази група да се потрудят малко като са активни по някакъв начин, и ако искат да останат трябва да запазят активноста . Така и ще мотивираме повече хора ... мое мнение.  :)

Това е вариант. Подкрепям. Така или иначе траковете винаги се качваха на други сървъри, тоест при достъп на юзърите при определени условия и наличие на само линкове дали ще има проблем?

Този пост е редактиран от Fuzzy Dices: 02 December 2014 - 11:45 AM

#13 djmupo

djmupo

Новак

• VIP
  • Pip
  • 90 Мнения:
  • LocationPlovdiv

Публикувано 02 December 2014 - 02:13 PM

След всичко изписано ... аз не мога да разбера какъв е проблема .. djvibes.org , няма собствен сървър от много време (даже не се сещам дали изобщо е имал собствен , това ще кажат хората от djvibesteama ... ) До скоро никой не качваше в сървъра на сайта , тъй като той самия нямаше такъв ! От къде идва проблема не мога да схвана нещо , аз ли съм тъп или нещо наистина има объркано в цялата тази схема .. Може и да е първото (човек се учи докато е жив) ;) ! И все пак факт е , че всеки се мъчи да погребе ЕЛЕКТРОННА СЦЕНА тук в БЪЛГАРИЯ , но за жалост на някои хора това не може , и няма как да стане , точно заради хора като нас ... упорити и борбени .. Тъй , че давайте да мислим варианти и да се прави нещо по въпроса , защото така не става ! Не мога да разбера какъв е проблема ако траковете (сетовете) се качват в Zippy , 4shared и прочие ? Някой ако може да ми отговори защото нещо не ми става ясно ! 

#14 Nordic

Nordic

Новак

• Users
  • Pip
  • 56 Мнения:

Публикувано 02 December 2014 - 03:29 PM

Е стига де, посещавах този форум от няколко години заради музиката, която се споделяше.

#15 galabeto

galabeto

Форум Фен

• Users
  • PipPipPip
  • 324 Мнения:

Публикувано 02 December 2014 - 08:57 PM

i az 6te spodelq samo 4e zaradi muzikata go pose6tavax sega pri tova polojenie ne mislq da si gubq vremeto sujalqvam ako nqkoi sum obidil ...... :( samo spodelqm mnenie    peace :).....wow daje zabelqzax kolko mneniq sum izkazal xaxa  324 tova 6te da e pone sum ostavil komentar za 300 tracka :)

Този пост е редактиран от galabeto: 02 December 2014 - 09:00 PM

#16 traktor

traktor

Ако аз съм твоя вибратор, винаги ше съм на FUCK ON!

• VIP
  • PipPip
  • 228 Мнения:

Публикувано 03 December 2014 - 11:25 AM

Кофти е така, много хора ще спрат да влизат..

Съгласна съм с всички  до тук...  нека се върнат траковете със скрити линкове! 

#17 Emk0

Emk0

THE GREAT BOSS!!!!

• Root Admin
  • Pip
  • 92 Мнения:

Публикувано 03 December 2014 - 10:17 PM

А как предлагате да се развие алтернативата която предлагате - за достъп от по-тесен кръг от хора, как и по какъв начин да определям кой да бъде допуснат и кой не. 

#18 bodyfarm

bodyfarm

Форум Фен

• Users
  • PipPipPip
  • 635 Мнения:

Публикувано 04 December 2014 - 07:14 AM

на мен лично много ми харесва , поздравления на организаторите :) страхотна работа , БРАВО

#19 Димитър Илчев

Димитър Илчев

Форум Фен

• Users
  • PipPipPip
  • 1810 Мнения:
  • LocationСвети Влас

Публикувано 04 December 2014 - 09:50 AM

ще има, но не всеки ще има достъп

Публикувано изображение

#20 Пешето

Пешето

Progressive / Techno / Deep

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1911 Мнения:

Публикувано 04 December 2014 - 09:51 AM

А как предлагате да се развие алтернативата която предлагате - за достъп от по-тесен кръг от хора, как и по какъв начин да определям кой да бъде допуснат и кой не. 

ами както си беше преди Вип секцията ... Екипа естествено с достъп и който има желание да участва ... но с условие да бъдат активни с качването ... ако ли не да им се отнемат привилегиите. Активноста да се състои в качването на тракс и сетове евентуално... Даваш за да получиш ... това ще е мотивацията им. Защото тука хората от екипа станахме малко алтруисти :D леко недооценени от хората който само теглят на готово музика която трудно се намира :)