Към съдържанието

Снимка

Ремонт слушалки

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

#1 deeppashion

deeppashion

Новак

• Users
  • Pip
  • 64 Мнения:

Публикувано 18 October 2018 - 12:42 PM

Здравейте,

имам проблем със слушалките ми- изтръгна ми се единия кабел от слушалката. Модела е Sennheiser HD25 SP. Имат като малки буксички на края, но дори като ги включа, пак не работят.

Носих ги в сервиза на Самсунг, тук във Варна, но ми казаха, че не взимат слушалки за ремонт- много били капризни и често не се оправяли. Бях гледал, че този сервиз го дават като сервиз на Пайнер за североизточна България и се надявах да свършат работата. 

Инъче съм много доволен от слушалките, имам ги от пет години. Кристален звук и са леки, не ми се сменят.  Чудя се да ги пратя до София, барем ги оправят. Някой да сподели мнение за сервиз или да е имал подобен проблем :)

#2 D.C.

D.C.

Новак

• Users
  • Pip
  • 22 Мнения:

Публикувано 21 October 2018 - 10:32 AM

Колега, със сервиз не мога да ти помогна. Ако не си опитал, можеш да замериш кабела с мултицет дали не е прекъснат и ако е от там да си поръчаш нов. Също, мисля че има значение и пинчетата на буксите как се поставят.

Ако намериш решение, дали със сервиз или някакъв ремонт, пиши да да знаем за напред, как да действаме...

Успех !

#3 deeppashion

deeppashion

Новак

• Users
  • Pip
  • 64 Мнения:

Публикувано 06 November 2018 - 05:29 PM

Намерих една фирма от София, която се занимава с ремонт на слушалки. Та, фирмата се казва ''Бушона'', намира се на центъра. Диагностиката на проблема струва 24 лева, като те после се приспадат от цената за ремонт (ако могат да бъдат ремонтирани). Пратих им ги по еконт. Казват, че са им необходими две седмици. Засега е това, ще пиша за развръзката :)

#4 deeppashion

deeppashion

Новак

• Users
  • Pip
  • 64 Мнения:

Публикувано 18 November 2018 - 08:42 PM

Пристигнаха ми слушалките. Ремонтирана е буксата която влиза в самата слушалка, тя е прекъсвала. Сега е обвита в нещо като прозрачен силикон. Много професионално е направена, пипната работа. Доволен съм. Общо ремонта излезе 40 лв, без транспорта. Фактически доплатих 16лв към тези 24, коита бяха за диагностиката. Добра работа, препоръчвам :)