Към съдържанието

Снимка

Бисери във Форума

• Влезте в профила си за да пишете
806 отговора на тази тема

#801 _daniel_

_daniel_

Новак

• Users
  • Pip
  • 88 Мнения:

Публикувано 06 June 2010 - 10:25 PM

Цитат(radiddd @ Jun 6 2010, 03:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте въпросат ми е следният винаги след изява или когато и да е в продължение на доста време миксиране и плеанинг миксерът ми
(Numark M1) както и другите марки миксери се цапа.Аз лично немога да понасям мазните петна и отпечатъци по него и го почиствам със Медикс за стъкла,но се чудя дали с този препарат може да навредя на боята на миксерът си , и дали има някои по оптимален или изгоден вариант с по добър препарат.Също така да ли има по добър вариант от моят (памук+препарат)-нанасям,(сълфедка/ностни сълфедки/)-подсошавам и повтарям докато несе почисти help.gif help.gif много много благодаря ПРЕДВАРИТЕЛНО ok.gif acute.gif

Любимата ми част: (сълфедка/ностни сълфедки/)

#802 Nass K.

Nass K.

Tribal will never die!

• DJ / Producer
  • PipPip
  • 253 Мнения:

Публикувано 06 June 2010 - 10:41 PM

haha.gif

#803 Alcek

Alcek

Person

• DJ / Producer
  • Pip
  • 34 Мнения:

Публикувано 06 June 2010 - 11:41 PM

"подсошавам и повтарям" to_pick_ones_nose2.gif

#804 luba4ko

luba4ko

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 113 Мнения:

Публикувано 07 June 2010 - 02:46 PM

За сметка на това пича вкарва думи като "оптимален" и става още по-смешно.

#805 ICantControlMySelf

ICantControlMySelf

ALCOHOL

• Users
  • PipPipPip
  • 320 Мнения:

Публикувано 10 June 2010 - 11:53 AM

Днес между 7 и 8 часа вечерта, или малко след 8 чух по радиото един трак,който ми звучеше като progressive.
Не знам наименованието, нито DJ-я. Чувах единствено ритъма
Надявам се някой да успее да помогне да го намеря.
Благодаря предварително.

bow.gif lol2.gif

#806 Nass K.

Nass K.

Tribal will never die!

• DJ / Producer
  • PipPip
  • 253 Мнения:

Публикувано 10 June 2010 - 01:31 PM

ГАРГА , БЕ! haha.gif

#807 Joro Marinov

Joro Marinov

Форумец

• Users
  • PipPip
  • 110 Мнения:

Публикувано 23 November 2010 - 11:19 AM

Цитат(MarIboro @ Nov 20 2010, 10:43 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Така, аки питаш мен взимаш си един усилвател втора ръка, гледаш да е здрав има доста добри втора ръка японски които са се ползвали много години, включително има и такива експлоатирани 10 и повече години можещи да се иползват още над 30 години ! Дори и нещо да се скапе се отваря сменя се някоя дребна част, затваря се и тръгва ! Има доста такива ресийвъри по заложните къщи, но от мен един съвет ако имаш някой приятел който озвучава партита, клубове, концерти и т.н си го вземи от него ! Той ще ти струва не повече от 200-250лв !

След което си вземи колони на Pioneer от www.electron.bg (2x80W) с усилвателя ще ги издуеш на 400W, можеш да вържеш чрез кабел лаптопа директно в усилвателя с кабел чинч 2 към 1 (Стерео). След което след време ще си вземеш един читав миксер, като например Denon DN-X 120 (струва около 350лв) и ще можеш да издуеш колоните още и да стигнеш до 1KW (1000W). И бъди спокоен няма как да ги издъниш prankster2.gif.

Всичко това ще ти струва около 500-600лв (усилвателя + колоните), а по-нататъка като събереш пари си вземи от www.musicworld.bg един Denon DN-X 120 !

M-AUDIO е изключително прехвалена марка, имам една външна звукова карта и хич не съм доволен от нея !

На беринджер не си взимай абсолютно нищо, това са абсолютни боклуци и вадят отвратителен звук (става въпрос за абсолютно всички тяхни продукти), типични китайски боклуци, незнам дали ще изкарат и повече от 6 мес., но звука който вадят е повече от отчайващ ! Същото важи и за newmark (макар и там ситуацията да е с около 15-20% по-добраІ, макар че все същият боклук като беринджер !

За миксери, плеъри се цели към марки като Pioneer, Denon, A&H и чат пат Vestax prankster2.gif.

За осветление, нещата на American DJ са на доста добри цени и са доста читави prankster2.gif. Тях можеш да си ги поръчаш от www.visiarts.com !

Да взема да си изгоря дипломата ли... eek.gif