Към съдържанието

Снимка

Проблем с USB памет, на която се намира голяма част от музиката ми

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

#1 Vini97

Vini97

Новак

• Users
  • Pip
  • 78 Мнения:

Публикувано 13 August 2017 - 12:53 PM

Здравейте ! Имам следния проблем: при опит да използвам флашката си, където се намира музиката ми, ми изписва : You need to format the disc in Drive H: before you can use it, при което натискам Format,но без резултат. Някой има ли идея как мога да оправя нещата, или поне да си изкарам музиката,защото ми е важно..

#2 ivanovslavy1

ivanovslavy1

Новак

• Users
  • Pip
  • 63 Мнения:

Публикувано 15 August 2017 - 05:16 PM

Може много неща да са.... Възможно е и флашката да ти е сдала багажа и да се разделиш с музиката си....

#3 TheFox

TheFox

Новак

• Users
  • Pip
  • 6 Мнения:

Публикувано 27 August 2017 - 11:49 PM

Най-вероятно влашката си е заминала.

Привет, хора! Преди няколко дни решихме с моята жена да се помотаем из центъра в столицата. Тя трябваше да търси обувки за някакъв рожден ден, а аз трябваше да търся магазин за баня. Лутахме се няколко часа и най-накрая попаднахме на магазин за баня - Keramo. Взехме всичко, което ни беше в списъка и си заминахме. Получи се така, че това, за което тя беше тръгнала, го нямаше никъде. Стигнахме вкъщи и Петя реши да се разрови в Google за дамски обувки. На секундата видя онлайн магазина Mes.bg и направи поръчката, която толкова много искаше. И по този начин успяхме да оползотворим целия петък.

Този пост е редактиран от TheFox: 06 October 2017 - 01:59 PM

#4 DJ_NicKo

DJ_NicKo

Новак

• Users
  • Pip
  • 80 Мнения:
  • LocationХасково

Публикувано 15 September 2017 - 10:01 AM

Имах същата ситуация с micro SD карта.Не се отвори докато не я форматирах.За жялост ,всичко се изтри.

GIVE ME A BEAT,GIVE ME A SOUND!!!

#5 deam0n

deam0n

Новак

• Users
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 23 October 2017 - 01:00 PM

Най-вероятно влашката си е заминала.

Привет, хора! Преди няколко дни решихме с моята жена да се помотаем из центъра в столицата. Тя трябваше да търси обувки за някакъв рожден ден, а аз трябваше да търся магазин за баня. Лутахме се няколко часа и най-накрая попаднахме на магазин за баня - Keramo. Взехме всичко, което ни беше в списъка и си заминахме. Получи се така, че това, за което тя беше тръгнала, го нямаше никъде. Стигнахме вкъщи и Петя реши да се разрови в Google за дамски обувки. На секундата видя онлайн магазина Mes.bg и направи поръчката, която толкова много искаше. И по този начин успяхме да оползотворим целия петък.

Марш от тука!! ... Еб**и сме ви и магазините за сране.  Купете си реклама някъде, вместо да спамите по форумите като ботове. 

#6 prosperity^

prosperity^

Новак

• Banned
  • Pip
  • 45 Мнения:

Публикувано 30 January 2018 - 11:17 PM

Много е гадно като се получи така. Аз си държа всичко на външна памет

#7 germih

germih

Новак

• Users
  • Pip
  • 7 Мнения:

Публикувано 01 February 2018 - 11:12 AM

Ако се случва за пръв път, Има програми, които ще ти отворят флашката след един процес, за да можеш да си прехвърлиш музиката и данните вътре. Най-хубаво добре потърси някой който го е правил, защото след 2-3 пъти ако не успееш сам може повече да не се получи и да спече на цяло.. успех

#8 Vini97

Vini97

Новак

• Users
  • Pip
  • 78 Мнения:

Публикувано 01 February 2018 - 02:02 PM

Благодаря ви пичове! За щастие имах музиката си и на други носители, тъй че не се оказа толкова голям проблем. Някой да има предложение как да процедирам занапред? Може би с външен хард, както е споменал колегата ще бъде най-надеждно?