Към съдържанието

Снимка

? Студийни монитори

• Заключена тема Тази тема е заключена
5 отговора на тази тема

#1 Stoyanow

Stoyanow

Bobby KoKaLa

• Users
  • Pip
  • 94 Мнения:

Публикувано 13 November 2017 - 03:20 PM

Привет,

от скоро се интересувам за покупка на активни студийни мониторки за които съм отделил към 300 лева.

Но като разгледам по сайтовете все виждам чифтове от Numark и Behringer което малко ме плаши като вариант :D

Какво бихте ми препоръчали Вие като съотношение цена/качество и въобще дали си струва подобна инвестиция предвид нулевия ми опит с такива колони?

Благодаря!

Този пост е редактиран от Stoyanow: 13 November 2017 - 03:20 PM

#2 ElemenT (a.k.a. Chiko)

ElemenT (a.k.a. Chiko)

Less talk - More music!

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1323 Мнения:

Публикувано 14 November 2017 - 09:07 AM

Лично аз разполагах със същата сума пари и се спрях на Mackie CR4. Доволен съм от тях.Ако искаш можеш да се разровиш в интернет за още мнения относно тях! ;)

I’m not a music prodigy but music is what always pulls me out of that dark place. Its always been there to help me move forward and see things better, to express how I feel and understand myself a bit better.

#3 Stoyanow

Stoyanow

Bobby KoKaLa

• Users
  • Pip
  • 94 Мнения:

Публикувано 14 November 2017 - 07:42 PM

Определено ми харесват тези, Благодаря!

#4 ElemenT (a.k.a. Chiko)

ElemenT (a.k.a. Chiko)

Less talk - More music!

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1323 Мнения:

Публикувано 14 November 2017 - 08:29 PM

Чесно да ти кажа аз ги имам от година и с изминаване на времето все повече ми харесват как звучат! Мисля че им трябва известно време да се раздвижат и зазвучават по-добре...със слушалките ми също е така ;)

I’m not a music prodigy but music is what always pulls me out of that dark place. Its always been there to help me move forward and see things better, to express how I feel and understand myself a bit better.

#5 Stoyanow

Stoyanow

Bobby KoKaLa

• Users
  • Pip
  • 94 Мнения:

Публикувано 15 November 2017 - 07:03 PM

Вече пътуват към вкъщи! Дано пристигнат по-бързичко :)

#6 ElemenT (a.k.a. Chiko)

ElemenT (a.k.a. Chiko)

Less talk - More music!

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1323 Мнения:

Публикувано 15 November 2017 - 09:21 PM

Радвам се,че успях да помогна!